Mamy  do dyspozycji klientów bardzo dobrze izolowane 3 apartamenty 6 osobowe. Każdy apartament to 3 pokoje 2 osobowe, salonik z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, oddzielnie łazienka i toaleta. Apartamenty są klimatyzowane.

Oprócz apartamentów Fishing Planet klienci mają do dyspozycji klimatyzowane pomieszczenie restauracyjno-barowe,w którym chętnie przebywają klienci i przy zimnym piwku wymieniają się wrażeniami i osiągnięciami  z czasu spędzonego nad wodą. Oczywiście barek letni, który istnieje od ubiegłego roku nadal funkcjonuje,a  wraz z nim letnia kuchnia. Goście nasi mogą korzystać z grilla gazowego, małej wędzarni oraz rożna z napędem elektrycznym, na którym można upiec całego barana lub małego prosiaczka.

Klientom,którzy przylatują samolotem lub z innych przyczyn nie dysponują własnym sprzętem wędkarskim Fishing Planet oferuje wypożyczenie wędzisk oraz innego przydatnego i potrzebnego sprzętu. Dla wygody gości otworzyliśmy sklepik z akcesoriami wędkarskimi takimi jak -zestawy końcowe, woblery, zanęty (pellet) itp,itd.- do połowów w Rio Ebro.

Wybudowany basen da tę namiastkę „plaży”.  I tak prócz basenu gdzie można się schłodzić do dyspozycji  jest mała biblioteczka dla dorosłych i młodzieży, która została wyposażona w różnego rodzaju gry planszowe i zręcznościowe. Dla naszych małych „Picassów” są przygotowane kredki i książeczki do kolorowania.

Nasza Baza dysponuje aluminiowymi łodziami – 2 Lindery, 4 Skylle i 2 łodzie nowego producenta Speedfish. Sprzęt pływający wyposażony jest w 15 KM silniki spalinowe oraz echosondę z GPS-em. Dysponujemy również jednym silnikiem 30 KM na który trzeba posiadać uprawnienie.

O Rzece Rio Ebro, Region Caspe

Jedna z głównych rzek Hiszpanii, przepływa przez północną część tego kraju. Ma źródła w Górach Kantabryjskich w okolicy Fontibre, płynie w kierunku południowo-wschodnim przez Kotlinę Aragońską, dalej w postaci przełomu między Caspe i Tortosą przepływa przez nadbrzeżne Góry Katalońskie i deltą uchodzi do Morza Śródziemnego.

Rzeka Ebro słynie z największych okazów suma, karpia i sandacza w Europie. Populację suma szacuje się tam obecnie na ponad 5 mln sztuk, natomiast karpia powyżej 10 kg na ok 30 mln sztuk!! Jako profesjonalna baza wedkarska uważamy, że te informacje są dużo zaniżone.

Zbiornik zaporowy na rzece Ebro w okolicach Caspe to płynąca leniwym nurtem rzeka o pierwszej klasie czystości. Płynąca wśród skał piaskowca, ma średnią głębokość 6 – 9 m, ale miejscami dochodzi nawet do 100 m. W najszerszych miejscach odległość pomiędzy dwoma brzegami sięga 800m. Te liczby najlepiej świadczą o tym, że rzeka Ebro w regionie Caspe jest miejscem doskonale nadającym się do połowów oraz, że zapewni Państwu niezapomniane przeżycia wędkarskie.

W razie gdyby chcieli państwo odpocząć od łowienia to z Caspe do morza śródziemnego dzieli tylko 150 km jazdy autostradą.

Oferta

Weekend nad Ebro – 130 Euro
7 dni nad Ebro – 300 Euro

Zakwaterowanie w 6 osobowych apartamentach z 3 pokojami 2 osobowymi ze wspólnym salonem, kuchnią, łazienką i WC
Korzystanie z infrastruktury bazy wędkarskiej
Łódź spalinowa na 3 osoby (paliwo po stronie klienta wg. zużycia)

Dodatkowe możliwości

 • odpłatna wypożyczalnia sprzętu wędkarskiego. Wędka bez zestawu końcowego w cenie 5 € za dobę
 • możliwość wynajęcia szybkiej 2 osobowej łodzi do trollingu (nie wymaga uprawnień) w cenie 60 € za dobę
 • wypożyczenie łóżka karpiowego + śpiwór w cenie 3 € za dobę
 • możliwość wykupienia wyżywienia. Śniadanie i obiadokolacja w cenie 20 €
 • pomoc przewodnika wędkarskiego w pierwszym dniu oraz podczas pobytu w cenie 15€

Transport samolotowy

Oferujemy pomoc w organizacji transportu samolotowego. Koszty dolotu z Polski na lotnisko Barcelona lub Saragossa kształtują się od 385 zł – 950 zł w obie strony. Więcej informacji na temat wynajmu samochodu znajdziecie Państwo na stronie: http://www.skyscanner.pl/car-hire/Transfer z lotniska

Oferujemy transfer baza – Barcelona – baza. Koszty transportu to 300 € ( w oby dwie strony) lub Baza – Girona – baza w cenie 350 €. Transfer w klimatyzowanym i komfortowym 8-osobowym busie.

Ponadto na miejscu

 • sklep wędkarski z odpowiednim na lokalne wody asortymentem
 • odpłatna wypożyczalnia sprzętu wędkarskiego
 • zezwolenie na 2 wędki (1 rok) 15 €
 • możliwość wynajęcia szybkiej 2 osobowej łodzi do trollingu (31 KM, wymaga uprawnień) – 80 € / doba
 • wypożyczenie łóżka na łowisko, wypoczywasz czekając na branie
 • istnieje możliwość wykupienia wyżywienia dla grup zorganizowanych
 • sprzątanie końcowe 10 €/osoba
 • po wcześniejszym przysłaniu skanu dowodu osobistego załatwiamy zezwolenia na połowy w Rio Ebro 15 €/osoba 120 km na wybrzeże Costa Dorada (Morze Śródziemne) do miejscowości Salou (możliwe zorganizowanie transportu w bazie klimatyzowanym busem)

Kontakt w Polsce

Telefon – 502-311-574
E-mail: sklep@dbaits.pl

Hiszpania Rio Ebro
50-700 Caspe – Playas de Chacon
Calle del Abedul 193 – 196